Portugalská reprezentace bez Ronalda v základní sestavě? Fernando Santos tuto možnost nevylučuje

Přidat na Seznam.cz

Portugalský kouč zdůraznil, že si umí představit základní jedenáctku i bez hvězdného Cristiana Ronalda. Ten nezažívá zrovna snovou sezónu a rád by si napravil chuť na nadcházejícím šampionátu, ale klubové problémy ho dohánějí už i na mezinárodní scéně.

Pro Fernanda Santose hovoří i tristní zápasová bilance bývalé hvězdy Realu Madrid, když letos odehrál pouhé tři zápasy a více než souboje na hřišti letos svádí boj spíše s manažery Manchesteru United. Titulky novin již tak nezdobí jeho krásné branky, ale rozhovor s Piersem Morganem, kde nenechal na svém stávajícím klubu nit suchou.

Kouč portugalské reprezentace dodal, že toto se samozřejmě netýká jen Ronalda, ale každého člena kádru, který se připravuje v Kataru na svůj úvodní duel s Jižní Koreou. O složení konkrétní jedenáctky tak bude rozhodovat aktuální forma a celková chemie týmu, informuje Daily Mail.

Z posledního přípravného zápasu před odletem na šampionát se dokonce mluvilo se i Ronaldově rozepři se spoluhráčem z Manchesteru, Brunem Fernandesem. Ten ovšem tyto informaci označil za fámu. Portugalci si v generálce na šampionát poradili s Nigérií hladce 4:0, když Fernandes zaznamenal dvě trefy.

Zdroj: DailyMail, redakce