Polské zápasy jsou nejdrsnější na světě. Podívejte se, jak se pere deset zápasníků najednou

Přidat na Seznam.cz

MMA je stále populárnějším sportem. Ovšem to, co se o víkendu dělo v Polsku, se za sport považovat nedá. Celkem deset zápasníků se utkalo ve dvou skupinách v oktagonu najednou, jeden ze zápasníků nicméně druhého bil do hlavy i poté, co již bylo jasné, že není při smyslech.

Na turnaji The War 3 byl k vidění zápas, který v tuzemských vodách diváci nezažili. A snad ani nikdy nezažijí, Polsko je ovšem v těchto ohledech průkopníkem.

K vidění byl souboj pěti proti pěti, v oktagonu tak bylo najednou deset zápasníků, na které dohlíželi tři rozhodčí. Bohužel ti neměli šanci stíhat vše. I proto se stalo to, co se stalo. Jeden zápasník upadl na zem a soupeř jej bil několikrát do hlavy i přes to, že bylo jasné, že není při smyslech. Jakmile si toho ale rozhodčí všiml, zasáhl.

Zápas ale pokračoval dále a jeden tým tak měl o zápasníka více a postupem času byli ukončování i další. Polští fanoušci na tribunách vypadali nadšeně. Video nicméně proběhlo světem a většina fanoušků MMA se k tomuto nestaví zrovna pozitivně. Tento sport má být i o vzájemném respektu, který zde rozhodně nebyl.

Turnaj The War 3 výrazně poškozuje MMA v očích těch, kteří tento sport příliš nesledují a uvidí podobná videa. Dokud ale budou mít podobné zápasy sledující, rozhodně nevymizí.

Zdroj: MMA Shorties