Pep Guardiola říká, že jeho čas v klubu bude posuzován podle úspěchu v Lize mistrů

Přidat na Seznam.cz

Pep Guardiola připustil, že jeho působení v Manchesteru City se bude hodnotit podle úspěchů v Lize mistrů, přestože v této sezoně bude usilovat také o další tři trofeje, uvedla televize BBC a webový portál Sportsmax.

V honbě za titulem v Premier League ztrácí City na Arsenal pět bodů a v sobotu se ve čtvrtfinále FA Cupu utká s Burnley. Manchester City se soustředí na své evropské tažení a po remíze 1:1 v prvním zápase s RB Leipzig je jejich souboj s RB Leipzig v posledním 16. kole velmi vyrovnaný.

Manchester City je pro mnohé favoritem na postup do Ligy mistrů v této sezóně, ačkoli v předchozích letech se jim toto očekávání nedařilo splnit.

Guardiola sice během svého působení v klubu získal řadu ocenění, ale připustil, že bude posuzován podle toho, zda dokáže zajistit dlouho očekávanou slávu v Lize mistrů.

Trenér Manchesteru City Pep Guardiola tvrdí, že jeho vláda bude „absolutně“ vedením hodnocena podle toho, zda dovede klub k prvnímu titulu v Lize mistrů, ačkoli s tím dle jeho slov nesouhlasí.

Zdroj: bbc.com, sportsmax.tv, redakčně upraveno