Pastrňák dal krásný gól. Podívejte se, jak skóroval

Přidat na Seznam.cz

Konečně to po 9 zápasech Bostonu Bruins můžeme opět napsat: David Pastrňák v noci v NHL skóroval. Jeho gól byl rovnou vítězný a ještě k tomu po krásné akci, jak píše server ESPN.

V uplynulých dnech se toho hodně namluvilo, co se děje s Davidem Pastrňákem. Zda na něj dolehla tragédie z léta, či prostě jen neměl formu. Nejenže nestřílel góly, i jeho výkony opadly a vypadalo to, že ho hokej moc nebaví. Prostě to nebyl ten „Pasta,“ kterého známe, který se baví hokejem a nenechá si z něj vzít dětskou radost.

Devět zápasů v řadě se Pastrňák netrefil, to byla jeho druhá nejdelší série od příchodu do NHL. Jenže všechny spekulace hodil do koše v noci z úterý na středu v duelu proti New Jersey Devils.

Bruins šli pokaždé do vedení, jenže Devils se pevně drželi. Na gól Lazara odpověděl Bastian, po Steenově trefě srovnal Tatar, po brance Frederica zase srovnal na 3:3 Severson. Jenže ve třetí třetině se šest minut před koncem trefil Pastrňák a na jeho trefu už New Jersey najít odpověď nedokázalo. Pátý gól přidal ještě Carlo a Boston tak vyhrál 5:3.

A střelecký comeback havířskového hokejisty byl hodně stylový. U mantinelu získal puk na Bastianovi, zpoza branky se prokličkoval mezi dvěma obránci, Blackwooda ještě sice nepřekonal, ale následnou dorážkou už dostal puk do sítě.

Zdroj: espn.com