Organizace UFC míří do Evropy. Máme se na co těšit

Přidat na Seznam.cz

MMA je stále populárnější a není tak divu, že by i evropští fanoušci chtěli naživo vidět ty nejlepší zápasy světa. Umožněno jim to bude již v tomto roce, UFC se totiž vrací zpátky do Londýna, což potvrdil Dana White.

Turnaje UFC jsou z valné většiny v USA a Abu Dhabí, kde se vybudoval slavný UFC ostrov. Nejlepší MMA organizace se plánuje v roce 2022 ukázat i v Evropě, jak píše server MMA Mania.

“Řeknu vám jedno. Vracíme se do Londýna. Prostě to nějak vymyslíme a vrátíme se. Nejen pro UK fanoušky plánujeme velké novinky. Máme plán na několik let, takže se na to hodně těším,“ řekl White.

„Zároveň se plánujeme podívat na místa, na kterých jsme už dlouho nebyli. Doufám, že letos doručíme více mimo-USA akcí. Rok 2022 vypadá jako ten rok, kdy se nám to povede. Cítím to. Pokud vše půjde dobře, tak pro vás následující měsíce přineseme velké oznámení,” řekl Dana White, promotér UFC.

Evropané tak budou mít příležitost vidět své oblíbené zápasníky na vlastní oči. Nutno ale říci, že je otázkou, kolik lidí se na stadion dostane. Naposledy byla akce v Londýně v březnu roku 2019, tři roky poté by se tak nejspíše měli fanoušci dočkat comebacku. Doufejme, že Londýnem to neskončí a UFC se ukáže i v dalších zemích, a to včetně zápasů, ve kterých budou i někteří tuzemští zápasníci.

Zdroj: mmamania.com