Oktagon vstupuje na německý trh v rámci nových dílů Oktagon Výzvy

Přidat na Seznam.cz

Během galavečeru Oktagon 31 představili promotéři přední československé MMA organizace informaci, že Oktagon vstupuje konečně na německý trh prostřednictvím dalšího dílu Oktagon Výzvy.

V sobotu večer proběhl další turnaj s názvem Oktagon 31. Během galavečera jsme se dozvěděli spoustu zajímavých novinek. Asi největší bombu vypustila organizace v přestávce mezi zápasy hlavní karty. Oktagon vytasil medailonek, který oznámil dlouho očekávaný vstup organizace na německý trh. Fakt, že se organizace Oktagon stává evropskou organizací, tak dostává tímto momentem reálnou podobu.

Organizace promovala během turnaje Oktagon 31 nový díl projektu Oktagon Výzva, jehož finále by se mělo odehrávat v Německu. Oktagon Výzva je zajímavý projekt, ve kterém spolu soupeřily mladé naděje česko-slovenského MMA. Z myšlenky zmíněného projektu vzešly takové hvězdy MMA, jakými jsou například Gábor Borároš, Samuel Pirát Krištofič či Karol Ryšavý. Oktagon výzva bude mít 9 epizod, z nichž vzejde jeden vítěz z celkového počtu osmi bojovníků.

Spolumajitel Oktagonu Palo Neruda při představení projektu představil zásadní informace. „Tímto projektem vstupujeme na německý trh,“ řekl během Oktagon 31 promotér Neruda. „Dlouho jsme na této expanzi pracovali a teď to konečně přichází. Pro nás to představuje obrovsky strategický krok,“ těšil se slovenský promotér.

Trenéři dvou týmů, z kterých vzejdou dva finalisté, budou jedni z nejlepších MMA bojovníků Německa. Na jedné straně budou stát českým divákům dobře známí bojovníci Oktagonu Stephan Puetz a Christian Eckerlin, na straně druhé pak hvězdní bratři Martin a David Zawadové. Starší z bratrů Martin je velezkušený borec s 38 zápasy, který bojoval například v Polské KSW. David pak přišel do Oktagonu přímo z UFC, kde se mu sice tolik nedařilo, Němec je ale zárukou další skvělé podívané.

„Budou tam bojovníci, které již československé publikum velmi dobře zná, ale zatím je nebudeme prozrazovat,“ pověděl Neruda. „Finále se pak bude konat 4.6. ve Frankfurtu,“ představil místo konání závěrečného finále projektu. První díl Oktagon Výzvy uvidíme již 16. dubna. Sledovat jej můžete na známé platformě Oktagon.tv.

Zdroj: OktagonMMA