Neymarova zpověď. S Messim jsme v Paříži prošli peklem. Vyjádřil se i šéf pařížských ultras

Přidat na Seznam.cz

Brazilský útočník se po přesunu do Saudské Arábie vyjádřil pro list Marca, jak těžké bylo pro něho hrát za Paris Saint-Germain. Fanoušci prý byli vůči němu a Messimu nepřátelští a zaujatí.

Když se týmu nedařilo v Lize mistrů, fanoušci se v minulé sezoně obrátili proti Messimu i Neymarovi. Při každém dotyku s míčem na ně bučeli. Šéf pařížských ultras potvrdil pískání a bučení, ale odmítl, že by fanoušci Neymara s Messim nenáviděli. Podle něho jejich odchod týmu ze sportovního hlediska jen prospěje.

„Byli jsme v Paříži, abychom ze sebe vydali to nejlepší a stali se šampiony. To je důvod, proč jsme s Messim znovu začali hrát spolu. Dali jsme se opět dohromady, abychom se zapsali do historie. Bohužel se nám to nepodařilo,“ smutně konstatoval Neymar.

„Leo se s Argentinou dotkl nebe. Byl jsem za něj velmi šťastný. Ale v Paříži si prožil peklo.“

„Podle mého názoru byl Messi v Paříži nepochopen a neprávem kritizován. Takový odchod si z fotbalového a sportovního hlediska nezasloužil.“

Neymar, který kvůli zranění zatím nemohl za arabský Al Hilal debutovat, potvrdil, že jeho přáním je časem návrat do Santosu. Tedy do mateřského klubu, kde si udělal jméno a poté přestoupil do Barcelony.

Zdroj: Marca, Globo Esporte