Neymar nechce ukončit kariéru v PSG. Spekuluje se, že si má hledat angažmá jinde

Přidat na Seznam.cz

Neymar touží zůstat v PSG a ukončit v klubu kariéru, píše portál Besoccer. Po zprávách v médiích o touze francouzských šampionů se Brazilce zbavit je to překvapení.

Neymar utrpěl v druhé polovině února zranění kotníku. Ačkoli se původně zdálo, že jeho absence bude trvat několik týdnů, nakonec byla v jeho případě nutná operace. Operaci Brazilec podstoupil koncem minulého týdne a nyní ho čeká rehabilitace. Ta údajně potrvá několik měsíců a v této sezoně už ho na hřišti téměř jistě neuvidíme.

Na pozadí těchto událostí začala média spekulovat o budoucnosti nejdražšího hráče fotbalové historie. Objevily se zprávy, že se ho PSG chce zbavit a co víc, je dokonce připraveno mu připlatit, jen aby si hledal angažmá jinde.

Okamžitě se začalo spekulovat o možném návratu do FC Barcelona nebo o přesunu na Britské ostrovy.

Nové světlo do celé záležitosti však vnesl David Ornstein, který informoval deníku The Athletic, že sám hráč po změně barev nijak zvlášť netouží. Chce naplnit svou smlouvu, která platí do 30. června 2027, a ukončit kariéru na stadiónu Parc des Princes.

Útočníkovým cílem je vrátit tým zpět na správnou cestu. Neymar chce PSG pomoci vyhrát vytouženou Ligu mistrů. Prozatím není jasné, co má hráčův zaměstnavatel v úmyslu.

Bývalý hráč FC Barcelona, který v únoru oslavil 31 let, odehrál v této sezoně celkem 29 zápasů s bilancí 18 gólů a 17 asistencí, uvedl webový portál Sports Mole.

Zdroj: besoccer.com, sportsmole.co.uk, theathletic.com