Neposlušný Ronaldo dostal přes prsty: Manchester United mu za zradu v přímém přenosu uložil pokutu a šéfové klubu nyní jednají o Ronaldově osudu

Přidat na Seznam.cz

Manchester United údajně uloží hvězdnému Ronaldovi pokutu ve výši 1 milionu liber, tedy zhruba 27 milionů korun. Může za to kontroverzní rozhovor s Piersem Morganem, uvedl server Metro.

Cristiano Ronaldo veřejně kritizoval stav Manchesteru po svém návratu a poukazoval na to, že od dob Sira Alexe Fergusona tým neučinil žádný pokrok. „Cítím se zrazený,“ řekl Ronaldo v explozivním rozhovoru a rozebíral vše, co je podle něj špatně s fotbalovým klubem Manchester United. „Snaží se mě vyštvat. Nejen trenér, ale i pár dalších lidí,“ tvrdí fotbalista.

Fotbalista dal také jasně najevo, že nerespektuje současného trenéra Erika ten Haga.

Nyní se podle deníku Metro zdá, že Ronaldo dostane trest – pokutu v přepočtu ve výši 27 milionu korun, což údajně odpovídá dvoutýdenní mzdě.

Bude zajímavé sledovat, jak to s Ronaldem v barvách Manchesteru bude. Někteří fanoušci a odborníci si totiž myslí, že hráč už za klub nemůže hrát. Zpráva deníku The Sun uvádí, že ten Hag se sejde s šéfy Red Devils, aby celou situaci prodiskutovali. O dalších trestech se možná ještě dozvíme, jestli přijdou. Fanoušci však mají jasno, Ronalda v Manchesteru nechtějí. Hashtag v překladu „ven s Ronaldem“ získává na Twitteru stále větší popularitu.

„Věřím, že ten Hag Ronalda vykopne. Už to musí skončit,“ vyjádřil se jeden z fanoušků na Twitteru.

Zdroje: The Sun, Metro, Piers Morgan, Twitter