Nejlepší česká fotbalistka se vrací do Itálie. Stašková podepsala smlouvu s AC Milán

Přidat na Seznam.cz

Juventus, Atletico, AC Milán – tři skvostné adresy, které by si přál zažít jakýkoliv fotbalista. Tento trojlístek velkoklubů bude mít ode dneška zapsáno ve svém životopisu česká fotbalistka Andrea Stašková. „Před novým angažmá mám velká očekávání. AC Milán je skvělý klub, který buduje fakt silný tým,“ uvedla 23letá odchovankyně Sparty.

Stašková byla sice teprve v polovině madridského angažmá, ale protože nebyla ve španělském klubu spokojená, přestoupila do jiné fotbalové země. „V Atléticu mi to moc nesedlo, necítila jsem se tam tak dobře,“ řekla upřímně dvojnásobná vítězka české ankety Fotbalistka roku (2021, 2022).

V Miláně se Stašková setká se sestrami Kamilou a Michaelou Dubcovými. Smlouvu podepsala na tři roky. Během dřívějšího působení v Juventusu získala česká reprezentantka tři tituly a s Atleticem španělský pohár. I se Spartou má mistrovský titul, navíc v sezoně 2018/19 se s 32 vstřelenými góly stala nejlepší střelkyní české ligy. V dresu české reprezentace už odehrála třicet zápasů, v kterých vsítila osm branek.

Zdroj: redakce, Instagram , acmilan.com