Nechtěný striptýz krásné Polky v přímém přenosu. Lyžařka se nemá za co stydět

Přidat na Seznam.cz

Milovníci ženských sportovních těl se těší především na letní sezonu, kde mohou obdivovat krásu např. atletek či plážových biatlonistek. Avšak i v zimním období se nečekaně vyskytne možnost zahlédnout část ženského těla, které se zpravidla v přímém přenosu neukazuje. To se nyní stalo před závodem v klasickém lyžování v norském Lillehammeru, kdy při živém komentáři mohli diváci zahlédnout polskou závodnici Izabelu Marciszovou při převlékání se nahoře bez.

Níže na videu se nechtěný striptýz nachází v čase 0:33. Polská závodnice z toho byla později roztrpčená. „Cítím se trapně. I když je to vlastně větší trapas pro lidi, co závody organizovali než pro mě. Měli by s tím něco udělat,“ posteskla si závodnice. „V Ruce (dějiště úvodní zastávky SP) jsme měli svoji vlastní zónu, tady je to ale pro ženy dost nepohodlné, když se potřebují převléct,“ zlobila se polská reprezentantka.

Tiskový mluvčí norské TV2, která přímý přenos zajišťovala, Jan-Petter Dahl se za politováníhodnou skutečnost omluvil, zároveň vysvětloval, že televize je v tom v podstatě nevinně: „Byli bychom rádi, kdyby se ten záběr do vysílání nedostal, jenže stalo se to velmi rychle a co se do vysílání dostalo, jsme zjistili až zpětně. Pozice naší kamery se řídí nařízeními FIS a organizátorů, takže doufáme, že příště zařídí nastavení tak, aby se podobné obrázky na obrazovky už nedostaly,“ uvedl Dahl.

Zdroj: sport.cz , koktejl.azet.sk