Nate Diaz se vysmívá McGregorovi. Jak Connor reagoval?

Přidat na Seznam.cz

Dustin Poirer se poté, co dvakrát porazil Conora McGregora, dočkal titulového zápasu s Charlesem Oliveirou. Bohužel však prohrál a jeho neúspěch jest vodou na mlýn Natea Diaze, který opět provokuje irského bojovníka, jenž nemohl nereagovat.

Nate Diaz má s Conorem McGregorem nevyřízené účty. Utkali se spolu dvakrát, přičemž poprvé vyhrál on, podruhé Ir. Čeká se tedy, jestli dojde na trilogii a kdo ji případně vyhraje.

Minimálně Diaz pro to dělá maximum. Ani McGregor však příliš nezahálí. Pokud ke třetímu zápasu dojde, bude extrémně sledovaný. Prodej PPV by mohl být i rekordní. Ir za sebou má nyní dvě prohry s Dustinem Poirierem, který v neděli ráno nestačil na Charlese Oliveiru, jenž donutil Američana ve třetím kole po škrcení odklepat.

Toho nemohl nevyužít Diaz. „Jak mohl Conor Poiriera nechat, aby s ním několikrát vy**bal? Stojí za h**no,“ napsal. Na to nemohl McGregor nereagovat. Dle jeho slov měl Poirier dvakrát štěstí, o ničem jiném prý jeho výhry nebyly. Rovněž se zaradoval z toho, jak „trapnou noc“ Američan prožil.

Pochopitelně se mu nelíbil ani výrok „několikrát“. Na závěr se vysmál Poirierovi i Diazovi za to, že ani jeden zatím nezvládl titulový zápas. „Přinejmenším aspoň můžete říct, že jste před titulovým zápasem splnili váhu,“ vyjádřil se McGregor ve své reakci.

Zdroj: MMA Letem Světem, UFC