Mourinho se učí němčinu pro případ, že by se naskytla možnost trénovat Bayern Mnichov

Přidat na Seznam.cz

Podle deníku Bild studuje José Mourinho němčinu pro případ, že by se naskytla možnost trénovat Bayern Mnichov a pokusit se po vítězství v anglické, španělské, italské a portugalské lize vyhrát i bundesligu.

José Mourinho se nikdy nezastaví. Po svém odchodu z Říma zdaleka neodpočívá. Podle zprávy deníku Bild se Portugalec učí německy. Od jeho odchodu z Itálie se neustále objevují zprávy o jeho budoucnosti. A ta nejnovější poukazuje na to, že učení jazyka je jednou z možností, jak v budoucnu trénovat Bayern Mnichov.

Kromě toho, že by Mourinho seděl na lavičce dalšího z evropských gigantů, měl by ještě větší motivaci převzít otěže v bavorském velkoklubu. Po vítězství v portugalské (Porto), italské (Inter Milán), anglické (Chelsea) a španělské (Real Madrid) lize by nyní rád zkompletoval svůj vlastní kvintet tím, že by se pokusil vyhrát německou ligu, pokud by převzal Bayern, píše deník Marca.

Není to prý poprvé, co se bavorský klub objevil na Portugalcově obzoru, neboť s trenérským postem v Bayernu koketoval již v minulosti.

To vše přichází pro německý klub v choulostivé době po sobotní bolestivé porážce 0:3 s Leverkusenem, po které byl trenér Thomas Tuchel zpochybňován.

Zdroj: Bild, Marca