Monster Kníže o organizaci RFA: Sice nemá jako ještě známé jméno, ale finanční podmínky jsou tam úplně jiné

Přidat na Seznam.cz

Petr Kníže má za sebou titulový zápas proti Davidu Kozmovi. Český veterán ale odcházel poražen a nyní přemýšlí, co bude dál. Jednou z variant je i přesun do RFA, ta totiž dle jeho slov nabízí mnohem vyšší finanční ohodnocení.

Když v roce 2013 prohrál s Karlosem Vémolou, rozhodně nepočítal s tím, že dalších téměř 10 let neprohraje. Petr Kníže padl až v dubnu tohoto roku s Davidem Kozmou. Titul šampiona Oktagonu ve velterové váze mu tudíž nenáleží a je otázkou, zda o něj vůbec bude ještě někdy bojovat.

Ve svých 44 letech totiž musí pořádně plánovat a čekat přes rok na titulový zápas se mu už nechce. „Nemám tolik času tomu obětovat. A jít tři zápasy, to je rok a půl až dva, to je pro mě skoro nemyslitelný, mám rodinu, gym.

Buď by museli přijít s nějakou zajímavou nabídkou. Nebo se k tomu dostat nějak dřív,“ řekl v rozhovoru pro Kaocko.cz. Nabízí se tak varianta jiné organizace. Na tuzemské scéně je již pouze jediná možnost, a to Real Fight Arena. Nová organizace již přetáhla některé bojovníky Oktagonu a Monster by mohl být dalším.

Na otázku, zda mu přišla nabídka z RFA, odpověděl jasně: „Přišla. A byla to diametrálně finančně odlišná nabídka. V RFA je také možnost bojovat o titul, sice nemá jako organizace ještě jméno, ale finanční podmínky tam jsou úplně jiné,“ dodal.

Zdroj: Kaocko.cz