Money Peňáze čeká obrovská zkouška. Postaví se proti velké hvězdě Bellatoru

Přidat na Seznam.cz

Matěj Peňáz před sebou má zřejmě další zápas, který by se mohl konat už v dubnu na turnaji OKTAGON 32. Organizace mu navíc pravděpodobně sehnala velmi zajímavého soupeře, který má zkušenosti z Bellatoru a utkal se s jednou z největších hvězd americké organizace.

Již v sobotu se bude konat turnaj OKTAGON Prime 5, který nabídne velkolepé zápasy. V přestávce mezi prelims a hlavní kartou organizace jako již tradičně představí souboje a bojovníky, které uvidíme na turnaji OKTAGON 32.

Hlavním tahákem v Ostravě bude zápas Davida Kozmy s Petrem Knížetem, na akci se představí také Václav Mikulášek, Jeremy Kimball nebo Thomas Narmo. Chybět by neměl ani Matěj Peňáz, vycházející hvězda Oktagonu. Podle informací, které unikly v rámci jednoho z videí Oktagonu na tabuli v Reinders gymu, bude dalším soupeřem Peňáze Giovanni Melillo, tedy velmi zkušený zápasník s bilancí 14:6.

Melillo ukončil 11 svých zápasů před limitem, v minulosti porazil například Christiana Eckerlina, tedy jednu ze současných tváří Oktagonu. Za sebou má také dva zápasy v Bellatoru, kde se ukončil s populárním Michalem „Venomem“ Pagem, s nímž však prohrál.

Peňáz má aktuálně bilanci 5:0, nyní navíc trénuje ve švédském Allstars Training Center, kde se setkává s hvězdami, jakými jsou Khamzat Chimaev, Alexander Gustaffson a jiní bojovníci UFC. Pokud by dokázal Matěj Peňáz i v tomto souboji zvítězit, byl by to velmi cenný skalp, který by jej opět mohl posunout na další úroveň.

Zdroj: Oktagon MMA