Máme téměř vyprodáno, hlásí česká fotbalová reprezentace. Jak si povedou proti Faerským ostrovům?

Přidat na Seznam.cz

Už dnes 16.11.2022 se na Andrově stadionu utká česká fotbalová reprezentace proti Faerským ostrovům. Čtveřice hráčů olomoucké Sigmy se dostala do výběru a dle slov trenéra Šilhavého skvěle zapadli do týmu.

„Hned dva z nich se představili na pondělním tréninku a dali tam vtip. Zapadli dobře. Četl jsem, že poslední měsíce podávají dobré výkony. Olomoučtí kluci byli vždycky fajn a věřím, že i my jako tým jsme se jim ukázali v dobrém světle a půjdeme do zápasu i s nimi s nadšením,“ uvedl na předzápasové tiskové konferenci Tomáš Souček.

„Nebudu lhát, je tady plno nových hráčů a museli jsme se seznámit. K tomu máme tradici, která je zábavná. Nebude to jednoduché, ale od covidu vždycky někdo chybí. Fotbal nějakou dobu hrajeme a kluci dostali nominaci za výkony v klubech, tak doufám, že je přenesou i sem,“ věří Souček.

Skoro vyprodáno

Ještě včera večer zbývalo posledních pár vstupenek. „Věřím, že se doprodají i ty poslední. Jsem rád, že nás fanoušci přijdou podpořit a půjdou se podívat hlavně na nás a ne na soupeře. Když hrajeme s Anglií nebo Brazílií, tak je jasné, že bude vyprodáno, takhle je to ale pocta pro nás a o to víc to těší,“ je spokojený kapitán týmu.

Zdroj: Tisková konference