Legendární fotbalista Wayne Rooney promluvil o svém boji s alkoholem!

Přidat na Seznam.cz

Promluvil o svém náročném boji. Anglický trenér a bývalý fotbalista Wayne Rooney (38) v nejnovějším rozhovoru prozradil, že v začátcích jeho kariéry měl velký problém s alkoholem, kterého podle svých slov pil hodně.

Bouřlivá minulost historicky nejlepšího střelce anglické reprezentace a Manchesteru United je fotbalovým fanouškům dobře známá. Rooney měl během své kariéry několik skandálů, které byly často způsobeny právě alkoholem. 

V nejnovějším podcastu s názvem Seven Rooney vyprávěl o svých problémech. V rozhovoru prozradil, proč v mládí tak často sahal po alkoholu a rovněž řekl, že když začal pít, tak často neznal hranice.

„Po dvaceti byl mým jediným únikem alkohol. Pil jsem až do té doby, dokud jsem nebyl úplně mimo. Nechtěl jsem být ve společnosti, protože jsem se styděl. Měl jsem pocit, že jsem zklamal lidi a nevěděl jsem, jak se s tím vyrovnat. Když nevyhledáte pomoc a neposloucháte lidi kolem sebe, tak se můžete dostat do velmi špatné situace. Takhle jsem byl na tom několik let. Naštěstí se už nebojím o mých problémech mluvit,“ uvedl současný trenér Birminghamu City.

Zdroj: Seven