Krásná Kanaďanka chce jet na olympiádu. Přípravu zaplatí obdivovatelé jejího těla

Přidat na Seznam.cz

Kdo sleduje pečlivě sport, ale zároveň mu nic neříkají sociální sítě, asi při vyslovení jména Alexandra Ianculescu bude marně přemýšlet, čeho dosáhla. A není se proč divit, protože tato rodačka z rumunského Sibiu byla v roce 2018 na olympiádě v jihokorejském Pchjongjangu v rychlobruslařském závodě na 500m až na 31. místě. S takovýmto výsledkem je složité shánět sponzory. A i když se 31letá tmavovláska rozhodla oblékat barvy javorového listu, protože v Kanadě od roku 2001 žije, na velký přísun od kanadského národního týmu to i tak nevypadá.

A proto se krásná sportovkyně rozhodla si vydělat na přípravu trochu nezvyklým způsobem. Na svém instagramu uveřejňuje fotografie, kde je velmi spoře oděná. A použila k tomu čím dál tím populárnější internetový účet Only Fans (Fanoušci platí měsíční členské poplatky a mají tak možnost sledovat své oblíbené hvězdy). „Loni v létě jsem se rozhodla založit tento účet, protože jsem neustále dostávala šílené množství „lajků“ na fotky v bikinách a lidé mi navrhovali, abych je na této platformě prodávala. Myslela jsem si, že je to ten největší vtip, a nechtěla jsem být vnímána jako někdo, kdo je známý tím, že prodává „fotky v bikinách“, vzhledem k tomu, že jsem jako sportovkyně tvrdě pracovala, usilovně jsem se snažila mít vzdělání, mluvím několika jazyky a opravdu miluji svou image, kterou jsem si vytvořila a respektuju ji,“ uvedla Alexandra Ianculescu na svém instagramovém účtu.

„Hambatá influencerka“, která má svůj domov v Torontu, se naučila nic si nedělat z případných negativních komentářů. „S odsouzením samozřejmě přišlo i trapné mlčení od lidí, které jsem považovala za přátele – lidí, kteří se z nějakého důvodu distancovali, protože se nechtějí spojovat s něčím, čemu nerozumějí,“ bere s nadhledem sportovkyně, pro kterou je hlavně důležité, že získala důležité prostředky na přípravu ohledně olympiády. Jenže… tentokrát se chce zúčastnit letní olympiády a to v cyklistice. „Nemusím už obětovat svůj sportovní život a pracovat na tři částečné úvazky, jako jsem to dělala v minulosti,“ podotkla krásná Alexandra. „Užívám si teď trénink na plný úvazek, můžu si dovolit výlety na místa, o kterých jsem nikdy nesnila, že se tam v dohledné době dostanu,“ dodala sportovní obojživelkyně.

Zdroj: Instagram, impala.pt