Krach Argentiny vynesl jednomu sázejícímu výhru v přepočtu 1,7 miliónů korun!

Přidat na Seznam.cz

Sázkaři na úterní šokující prohře fotbalistů Argentiny se Saúdskou Arábií 1:2 na mistrovství světa v Kataru převážně prodělali. Většina tipérů věřila dle předpokladů Jihoameričanům a na jejich výhru vsadila dohromady přes 30 milionů korun. Našel se ovšem i jeden odvážný sázející, který za výhru Saudů inkasoval v přepočtu 1,69 miliónů korun.

V úvodu šampionátu se sázkařům dařilo. Fortuna uvedla, že měla bilanci za první čtyři duely minus zhruba 12 milionů korun. Zápas Argentiny to ale změnil. Prohra Argentiny je samozřejmě prvotřídní senzací a díky tomu naopak sázková kancelář 12 milionů korun vydělala. Bilance mezi bookmakery a sázkaři je tak v podstatě vyrovnaná.

I v Tipsportu byli v předešlých zápasech úspěšní sázkaři a stejné očekávání bylo u zápasu Argentiny, píše Deník.cz. Na její výhru bylo 99,8 procenta náběrů, což bylo zatím nejvyšší procento sázek na výhru favorita z odehraných zápasů. Celkově Tipsport přijal na sázkách ohledně výhry Agentiny 20 miliónů korun.

Jeden sázkař na prohře Argentiny přišel dokonce o celých 200 000 korun. Je to sice neuvěřitelné, ale našlo se i několik tipérů, kteří věřili outsiderovi. Jeden klient jim věřil tak moc, že se nebál vsadit v přepočtu rovných 60 000 korun při kurzu 26:1 a na konci zápasu se radoval z pohádkové výhry 1,69 miliónů korun.

Saúdská Arábie měla před startem MS kurz 1000:1 na titul mistra světa. Argentina byla den před zápasem druhý největší favorit v kurzu 6,5:1, ale po prohře její kurz klesl na 9,5:1.

Zdroj: Deník.cz, redakce