Kolik Marpo shodil na váze? Tolik nedokázal ani Vémola

Přidat na Seznam.cz

Zápas Karlose Vémoly s Otakarem Petřinou se blíží, jak píše server MMA Shorties. Rapper Marpo nyní přidal na Instagram fotku, kde ukazuje, kolik jich dokázal shodit na váze. V současné době je na tom tak lépe, než jeho soupeř.

Již 21. května je na programu turnaj Oktagon Underground, jemuž bude vrcholit dlouho očekávaný souboj Karlose Vémoly s rapperem Marpem v boxu. Na jejich zápas se tedy můžeme těšit za necelé tři týdny. Zápas se bude konat ve váze do 84 kil, oba tak čekalo velké shazování.

Marpo nicméně není daleko dané váze, jak oznámil na svém Instagramu. Nyní mu zbývají pouhá čtyři kila, což se dá bez problémů stihnout poslední den. “88,2 dnes ráno z celkových 97 Kg. Jelikož si Ondra Novotný dělal ze mě srandu, že jsem naducaný a Karlos tvrdí, že se budu trápit hubnutím, tak si myslím, že to bude naopak,“ říká Marpo.

„Tohle je komplet, aniž bych držel stravu. Karlos má 97,1, takže hodně štěstí s váhou. Snad bude profík jak tvrdíš,” napsal na Instagram. Vémola nicméně s váhou problémy dlouhodobě nemá. Stalo se to pouze před jeho posledním zápasem, kde přišel o šanci bojovat o titul, tentokrát ale podobnou chybu dozajista nedopustí.

Zdroj: Marpo, MMA Shorties