Kolik bere Terminátor? Novotný prozradil, jak to má Vémola s penězi

Přidat na Seznam.cz

Není to zase tak dávno, co se Karlos Vémola pochlubil tím, že od Oktagonu dostává jako jediný měsíční plat. Na tiskové konferenci na toto téma reagoval promotér Ondřej Novotný. Co řekl?

Karlos Vémola poměrně nedávno v pořadu Ukaž káru prozradil, že si jako první zápasník minimálně v České republice vyjednal měsíční plat. Dle promotéra Ondřeje Novotného je to ale poněkud jinak.

„Karlos nemá fixní měsíční plat, má vždy nějakou touhu říct všechno a pokud možno, tak ještě jinak, než jak to je. Respektuji to, ale Karlos nemá fixní měsíční plat,“ začal svou odpověď na tiskové konferenci Novotný s úsměvem. Když Vémola přišel do Oktagonu, tak prý Novotnému řekl, že mu všichni doposud jen něco slibovali. Chtěl, aby mu někdo sliby konečně také splnil. V té době neměl ze sponzoringu víceméně žádné peníze.

„Říkal, že mu Kareš a další naslibovali, ale nikdo mu nic nedal. Řekl jsem mu, že se s ním dá pracovat. Domluvil jsme se, že jsme schopni mu s marketingem pomoct. Dali jsme do smlouvy, že měsíčně bude z marketingových práv dělat takové a takové peníze. A to je jeho rádoby měsíční plat,“ dodal promotér Oktagonu.

Nyní je dle Novotného Terminátor schopen zmíněný „rádoby měsíční plat“ velmi výrazně překonávat, z čehož musí být olomoucký rodák pochopitelně nadšený. Nutno zmínit, že zřejmě nikdo na domácí scéně se nevěnuje marketingovým záležitostem tolik, jako právě Vémola. Dostává-li tedy každý měsíc hezký finanční příjem, děje se tak naprosto zaslouženě.

Zdroj: Oktagon MMA