Kladno pouští do Slavie Procházku a pravděpodobně i Jágra. „Budou mě chtít?“ vtipkuje legenda

Přidat na Seznam.cz

Vypadá to, že fanoušci Jaromíra Jágra se už brzy dočkají jeho návratu na led. Extraligová sezóna už má za sebou pětinu zápasů základní části, ale dosud jsme v kladenském dresu nejlepšího českého hokejistu všech dob neviděli. A s rytířem na prsou ho možná ještě nějakou dobu neuvidíme, přesto by se už Jágr brzy měl prohánět po kluzištích. Vypadá to, že poprvé v jeho dlouhé kariéře si slavná „68“ vyzkouší jiný český dres, než je ten kladenský. Chce se totiž rozehrát v pražské Slavii, která hraje druhou nejvyšší soutěž.

„Volal mi generální manažer, že budu asi muset nastoupit. Mám 121 kg a do 14 dnů musím shodit 10kg. Šel jsem do kauflandu shánět saláty, protože to je tak jediné, co můžu v následujících dnech jíst. Zá nákup jsem získal puk a hodil to @hcslavia , protože si tam půjdu možná ťuknout, abych se rozehrál, pokud mě teda budou chtít. V mém věku už nikdy nevíš. Komu byste to hodili Vy?“ uvedl Jágr na svém Instagramu.

Jako „průzkumníka“ zatím do Slavie pouští Kladno útočníka Martina Procházku. Může se tak stát, že po příchodu Jágra budou hrát spolu, ale to asi není pro slávistické fandy to nejpodstatnější. Už jenom ta představa, že bude „božský Jarda“ hrát v tomto pražském klubu potěší kromě fandů i slávistického pokladníka, který může očekávat zvýšený zájem o vstupenky. I samozřejmě v klubech kam Slavia zavítá.

Pražskému klubu začátek sezony mnoho nevyšel, po deseti kolech je na předposledním místě. Pro Slavii tak budou Procházka a snad tedy i Jágr vítanými posilami, protože se velmi trápí především v koncovce. Procházka už má zkušenosti s I. ligu, v minulosti zde oblékal dresy Litoměřic či Vsetína, ale i krátce právě Slavie.

Zdroj: hc-slavia.cz , Instagram.com