Katařané si nevědí rady s polonahými fanynkami. Vsadí je do žaláře?

Přidat na Seznam.cz

Katar jako muslimská země má přísná pravidla, která se snaží vyžadovat i od všudypřítomných fotbalových fanoušků a fanynek, kterých je teď v této malé, ale bohaté zemi spousta. Především Evropané jsou naštvaní, že nemohou při zápasech popíjet své oblíbené pivo. Komunita LGBT je zase nespokojená, že nemůže dát najevo svou sexuální identitu. Toto vše se jak takž daří pořadatelům udržet podle jejich pravidel. Jenže co polonahými fanynkami?

Nejvíce Katařanům pije krev chorvatská fanynka Ivana Knöllová, která je bývalá Miss a v současnosti úspěšná instagramová modelka. Její fotky lze nalézt pod jménem Knolldoll, což je nyní jeden z nejsledovanějších sociálních profilů. Knöllové se to povedlo i díky tomu, že je v současnosti na jednom z nejsledovanějších míst světa, na MS v Kataru.

Knolldoll, jak si říká tato bujná Jihoslovanka, už má 700 000 instagramových fanoušků, kteří jsou u vytržení nejenom z toho, jaké má tělo, ale i z té provokace, kterou předvádí Katařanům před jejich očima. Vedle procházení se v plavkách či v podprsence přímo ve městě Dauhá, zaujala nejvíce přiléhavým kostýmem v barvách chorvatské vlajky.

Katarští občané už její instagramový profil zahltili nenávistnými komentáři. Ti méně ostří jí slušně nabádají, aby respektovala jejich kulturu. Podle katarských pravidel hrozí Knöllové dokonce vězení.

Zdroj: expres.cz , Instagram, Youtube