Jsem znechucený! Nedivil bych se, kdyby mi začal pomlouvat rodinu, řekl Procházka na Rakiče

Přidat na Seznam.cz

Aleksandar Rakič se i nadále snaží získat pozornost Jiřího Procházky, který jej poměrně dobře ignoruje. Procházku totiž s největší pravděpodobností čeká titulový zápas s Gloverem Teixeirou, zatímco Rakič půjde s poraženým Janem Blachowiczem.

Jiří Procházka má za sebou v UFC teprve dva zápasy, už teď je ale velmi pravděpodobné, že právě on bude dalším titulovým vyzyvatelem. Šampionem UFC v polotěžké váze je veterán Glover Teixeira, který porazil Jana Blachowicze. Zápas nicméně bude až kolem léta, vzhledem k tomu, že Teixera potřebuje regenerovat. Aleksandar Rakič, trojka žebříčku UFC, nenechává na Procházkovi v posledních měsících nit suchou, snaží si s ním vyprosit zápas, nelíbí se mu totiž to, že vyzyvatelem bude on, aniž by došlo k zápasu mezi nimi.

Rakič má již domluvený zápas s Blachowiczem, i k této příležitosti si ale do Čecha rýpl a nazval jej klaunem a falešným samurajem. Procházka se k jeho slovům nevyjadřuje, tentokrát ale udělal výjimku. „Nechci se k tomu vyjadřovat, takže naposledy. Jsem až znechucený, jak se ten člověk snaží získat pozornost, aby získal zápas. Musím to říct. Z mé strany tam není ani kapka strachu, nejistoty z mé strany.

V tomto jsem naprosto čistý, ale vidím čistě, že ten člověk se mě snaží donutit k nějaké reakci. Není mu blbý použít takové věci jako hnusná česká vlajka, zaútočit na státní symboly. Nedivil bych se, kdyby mi začal pomlouvat rodinu. Vidím chudáka, který si nemůže pomoct, proto začíná používat tyto věci. Kdyby říkal aspoň pádné argumenty, ale v tuhle chvíli mě nezajímá. Moje pozornost nejde jeho směrem, sorry kámo. Tu si už nezaslouží, takhle škaredě mluvit jen kvůli pozornosti,“ řekl Procházka v rozhovoru pro iDnes.

Zdroj: iDnes