Jiří Procházka trénuje s králem těžké váhy. Pomůže mu, aby si udržel titul?

Přidat na Seznam.cz

Šampion UFC proti šampionovi UFC. Ano, je to tak. Jiří Procházka trénuje v Las Vegas s Francisem Ngannouem, kde se chystá na obhajobu svého pásu, která ho čeká 10.12. s Teixeirou.

Na tvrďáka Teixeiru se český bojovník připravoval také s vládcem těžké divize. Pod jednou střechou trénuje také Magomed Ankalaev, který bude mít souboj na UFC 282, tedy na stejné akci jako Procházka. Budoucí možný Procházkův rival jde do boje s Janem Blachowiczem, bývalým držitelem mistrovského pásu.  

„Hlavní bude dodržet plán, který byl už na první zápas, ten jsem dodržel tak z 20 %. Věřím, že když do toho teď šlápneme a dodržíme to na 100 %, tak je vítězství na naší straně. Jdeme pro to, vítězství,“ věří v nastavenou strategii Procházka před obhajobou.

„Po operaci jsem s ní neměl tři měsíce bouchat. Dá se říct, že jsem s ní tři měsíce do ničeho neudeřil. Mohl jsem jen posilovat a kondičně se připravovat. Dá se říct, že poslední měsíc jsem ji zajížděl s údery i v uvolněném stavu, aby byla pevná a všechno vydržela. Myslím, že jsem ji otestoval opravdu dobře, takže teď je čas to už jen ukázat,“ řekl při odletu z Prahy Procházka. 

Zdroj: redakce, Kaocko