Je rozhodnuto! Real Madrid nepodepíše Cristiana Ronalda. A Manchester United s ním smlouvu už neprodlouží

Přidat na Seznam.cz

Gigant španělské La Ligy Real Madrid nemá zájem podepsat v lednovém přestupovém období superhvězdu Manchesteru United Cristiana Ronalda, jak uvádí server Sportskeeda.

Cristiano Ronaldo nedávno poskytl odhalující rozhovor svému příteli Piersu Morganovi, v němž se podělil o své názory na trenéra Manchesteru United a jeho majitele. Ve dvoudílném rozhovoru, který byl zveřejněn minulý týden, Ronaldo přiznal, že si neváží trenéra Manchesteru United Erika ten Haga, a také kritizoval rodinu Glazerů.

Manchester United nyní v souvislosti s kontroverzním rozhovorem uvažuje o ukončení smlouvy s Cristianem Ronaldem. Bývalému hráči Realu Madrid zbývá do konce stávající smlouvy ještě sedm měsíců. Ronaldův odchod z Old Trafford se zdá být nevyhnutelný, ale shledání s Real Madrid se zdá být nepravděpodobné. Real Madrid v létě vzdal možnosti podepsat smlouvu s Ronaldem.

Tažení Realu Madrid brzdí problémy Karima Benzemy, ale klub je údajně odhodlán nechat si držitele Zlatého míče z roku 2022 ještě dvě sezony.

Cristiano Ronaldo, který v letošní sezoně skóroval za Manchester United pouze třikrát v 16 zápasech, strávil ve španělské metropoli devět plodných let. Mezi lety 2009 a 2018 nastřílel Ronaldo za madridský celek 450 gólů ve 438 vystoupeních a mimo jiné získal čtyři trofeje v Lize mistrů a dva tituly v La Lize.

Zdroj: redakce, Sportskeeda