Je mi jedno, kdy ho ukončím. Výhrou pro mě bude už to, že nastoupím, řekl Cverna o Pirátovi

Přidat na Seznam.cz

Koncem prosince se měl Samuel Krištofič utkat o titul střední váhy Oktagonu s Patrikem Kinclem. Zápas ale byl přeložen na únor, díky čemuž se Pirát může ukázat v boxerském zápase. Soupeřem mu bude těžkotonážník Alex Cverna, který se na zápas těší. Co prozradil?

Pirát měl zápasit koncem prosince, Alex Cverna pro změnu začátkem prosince. Ani jeden se ale svého zápase nedočkal. Krištofičova bitva byla odložena kvůli koronavirovým opatřením, Cvernovi vyšel pro změnu pozitivní test na koronavirus.

Aby přípravy obou zápasníků nepřišly vniveč, dojde k jejich nepříliš pochopitelnému souboji v boxu na akci s názvem Fight Night Challenge, kde se mimo jiné představí Attila Végh či Gábor Boráros. Cverna prozradil, že původně plánoval do zápasu nastoupit se 115 kily. Zjistil však, že nemusí shazovat, v zápase by tak měl vážit zhruba 123 kilogramů.

Dobrý přítel Karlose Vémoly pak očekává, že Pirát v zápase bude vážit 90, maximálně 95 kilogramů. „Pak už by se v ringu cítil hodně unavený,“ vysvětluje svou domněnku Cverna. „Je mi jasné, že tam bude hodně létat a pokusí se mě utahat. Já za ním ale běhat nebudu. Jsem zkušený, jen s tímhle nemá žádnou šanci. Je mi jedno, jestli ho ukončím hned zkraje nebo až v posledním kole. Chci udělat hlavně atraktivní zápas pro fanoušky,“ dodal.

Cverna má v kariéře ohromnou smůlu. Z mnoha zápasů vypadl těsně před jejich uskutečněním, příkladem budiž poslední plánovaný souboj v Německu či v tomto roce plánovaný souboj pod pokličkou Oktagonu, kdy si zvrtl kotník den před zápasem. Jak tedy sám přiznal, vítězstvím pro něj bude už jen to, že vůbec do ringu dojde a konečně se dočká zápasu.

Zdroj: Kaocko.cz, mmamag.cz