Jdu si pro KO, Kincl nemá šanci, řekl Pirát.

Přidat na Seznam.cz

Již za necelé dva týdny dojde k turnaji Oktagon 31, jehož vrcholem bude titulová bitva mezi Samuelem Krištofičem a Patrikem Kinclem, jak píše server Top Fight. Oba spolu měli před oznámením zápasu neutrální vztah, ten se ale významně proměnil. Co tentokrát řekl Pirát?

Pirát se díky zranění Karlose Vémoly dostal k titulové šanci, kterou využil. Nyní chce pás obhájit, soupeřem mu ale bude Patrik Kincl. Silného zápasníka, který dosud bojoval spíš ve velterové váze, čeká premiéra v Oktagonu a rozhodně nechce odcházet poražený.

Oba bojovníci spolu neměli v podstatě žádný vztah, ten se ale za poslední měsíce vyvinul a rozhodně se nedá říci, že by byl kamarádský. „Dozajista si půjdu za KO. V Kinclově stylu vidím díry a věřím, že jich dokážu využít. Dřu na tom. A navíc ho za ty blbé řeči, které rozproudil, chci poslat k zemi ještě víc,“ řekl ve svém posledním videu na YouTube Samuel Krištofič.

Kincla v lásce příliš nemá, důvodem jsou dle něj jeho řeči, avšak Pirát rozhodně není svatouškem a také si do svého soupeře několikrát kopl. „Patrik si zvolil tuto cestu trashtalku. Ukázal, jaký to je ve skutečnosti bezpáteřní člověk. Za celou tu dlouhou dobu se u něj nic nezměnilo,“ dodal.

Zdroj: top-fight.cz