Jake Paul vs. Tommy Fury: Dočkáme se už konečně zápasu?

Přidat na Seznam.cz

Doufejme, že do třetice všeho dobrého pro Jakea Paula a Tommyho Furyho. V úterý vyšlo najevo, že boxerský zápas mezi Paulem a Furym byl opět přeložen a uskuteční se 25. února, uvedl webový portál ESPN.

Zdroje magazínu MMA Fighting potvrdily, že Paul a Fury uzavřeli dohody, ačkoli přesné místo konání, místo konání a vysílací partner budou teprve určeny. Zápas by se měl uskutečnit v Saúdské Arábii, ale žádné oficiální oznámení zatím nebylo učiněno.

Paul a Fury byli nejprve spojováni s utkáním v prosinci 2021, než Fury odstoupil kvůli zdravotním problémům, což vedlo k tomu, že Tyron Woodley nastoupil v krátkém termínu k odvetě s Paulem a bývalý šampion UFC ve welterové váze byl knokautován v šestém kole.

Zápas se měl uskutečnit také letos v srpnu v Madison Square Garden, ale Fury nemohl do USA odcestovat a zápas byl přesunut tak, aby se Paul utkal s Hasimem Rahmanem Jr – ten byl také zrušen, stejně jako celá akce, poté, co měl Rahman problémy s vážením. Paul o něco více než dva měsíce později porazil Andersona Silvu a zůstal jako boxer neporažen.

Fury je rovněž neporažený jako profesionální boxer, což zahrnuje i vítězství nad Danielem Bocianskim. Třiadvacetiletý Fury si v roce 2021 připsal skóre 3:0, když vyhrál nad Scottem Williamsem, Jordanem Grantem a Anthonym Taylorem.

Zdroj: espn.com, mmafighting.com, redakčně upraveno