Jake Paul si za poslední zápasy vydělal skoro miliardu

Přidat na Seznam.cz

Jake Paul v boxu vyhrál již pět zápasů, dle světového Forbesu si za poslední tři zápasy vydělal takové peníze, o kterých se většině populace ani nesní. O jakých částkách je řeč?

Mezi poslední tři zápasy Jakea Paula patří vítězství nad Benem Askrenem a dvě výhry nad Tyronem Woodleym. Právě za ně si měl populární YouTuber vydělat obrovské peníze. Světově uznávaný web Forbes informoval o tom, že si Paul vydělal za kalendářní rok 2021 neuvěřitelných 40 milionů dolarů, což je v přepočtu 859 milionů korun!

Jen za jeden rok si vydělal téměř miliardu českých korun, o čemž se valné většině populace ani nesní. Paul ale tato data okomentoval po svém, a to tak, že je nejlépe vydělávajících sportovcem pod 25 let. Tato vydělaná částka dozajista není primárně ze zápasů, výplaty tak štědré nebyly a nemohly být, Paul má ale velký podíl z PPV a zejména i sponzory, o které nemá nouzi, jak píše server Marca.

I díky těmto datům je lehčí shánět pro sebe soupeře, jelikož i on si pak přijde na peníze, které si jinak musel vydělávat delší dobu. Kdo bude jeho dalším soupeřem? To momentálně není jisté, Paul se přetahuje s majitelem UFC Danou Whitem a chce se ukázat aspoň jednou v UFC, pokud přistoupí na jeho podmínky, které jsou pro MMA jako takové dozajista přínosné.

Zdroj: marca.com