Hokejoví fanoušci dostanou opožděný vánoční dárek. Jágr se 3. ledna vrátí na extraligový led

Přidat na Seznam.cz

Jaromír Jágr už pár let nepatří mezi naše nejlepší hráče, přesto až 3. ledna vstoupí na led, bude jednoznačně nejsledovanějším. Ať už přímo na kladenském zimním stadionu či u internetových streamů. Pokud „božského Jardu“ nepostihnou nečekané zdravotní potíže, měl by na začátku příštího roku znovu obléknout kladenský dres. A nebude to ledajaký trikot, ale retro dres odkazující k 30. letům samostatné České republiky.

Soupeřem Kladna budou plzeňští hokejisté, kteří se tak mohou těšit, že si zahrají proti slavné „68“. Jágr nastoupil naposled v mistrovském zápase 25. dubna ve vítězné baráži proti Jihlavě. V letošním extraligovém ročníku zatím ještě nenastoupil, protože podle jeho slov se zatím nebyl schopen kvalitně připravit na nejvyšší soutěž. Jako majitel Rytířů Kladna se hodně věnoval sháněním sponzorů a chyběl mu tak čas na kvalitní trénink.

Jaromír Jágr sice už letos naskočí k zápasu, ale bude to jen exhibice. 18. prosince se střetnou týmy tehdejší Poldi a současných Rytířů. Za prvně jmenovaný klub by měl nastoupit např. Patrik Eliáš, Libor Procházka, Jan Kruliš či Jiří Burger.

Zdroj: rytirikladno.cz, idnes.cz