Fury před soubojem s Chisorou: Šest týdnů jsem neměl sex! Chci tam jít jako divoký králík

Přidat na Seznam.cz

Už potřetí se v sobotu v Londýně utkají britští boxeři Tyson Fury s Derekem Chisorou a ve hře bude tentokrát titul profesionálního mistra světa organizace WBC v těžké váze, informuje deník The Sun.

Předchozí dva souboje vyhrál jednoznačně Fury, v roce 2011 na body a o tři roky později před limitem. Jasným favoritem je i nyní.

„Jsem ve skvělé kondici, skvělé náladě a připraven na rock’n’roll,“ řekl dobře naladěný Fury na tiskové konferenci před zápasem. „Trénuji velmi tvrdě a respektuji každého soupeře, kterému jsem kdy čelil,“ podotkl třiačtyřicetiletý britský boxer, který je mezi profesionály stále neporažený.

Fury vyhrál 32 z 33 duelů, jeho souboj s Deontay Wilderem skončil v prosinci 2018 nerozhodně. Od té doby ale Američana už dvakrát porazil.

I proti Chisorovi nyní nastoupí už potřetí. Původně se chtěl Fury setkat s jinou britskou hvězdou Anthonym Joshuem, bývalý šampion organizací WBA, WBO, IBF a IBO však na výzvu k zápasu nakonec nepřistoupil. Král cikánů, jak zní jeho přezdívka, si tak jako dalšího soupeře vybral o čtyři roky staršího krajana.

„Pokaždé, když jsem v posilovně, dávám do toho 110 procent. Mám za sebou devět týdnů tréninku, šest týdnů jsem neměl sex. Chci tam jít jako divoký králík,“ řekl Fury.

V dalším zápase by se měl utkat s Ukrajincem Oleksandrem Usykem, který má v držení mistrovské pásy WBA, WBO a IBF. Na to ale teď nemyslí. „Vždy se soustředím jen na jeden zápas,“ podotkl. Dodal, že pokud Usyk přijde po souboji za ním do ringu, dá mu pár facek za to, že ho nazval opilcem.

Zdroj: The Sun