Fotbalista Stuttgartu vsítil z padesáti metrů životní gól. Jenže do vlastní sítě…

Přidat na Seznam.cz

Dát gól z padesáti metrů je vždy zaznamenáníhodné. Buď se to podaří fotbalistovi díky skvělé kopací technice či je to dílo náhody. U stopera Stuttgartu Konstantinose Mavropanose je to tak půl na půl. Sice ve 4. minutě šikovně obstřelil dotírajícího soupeře z druholigového Paderbornu, avšak jeho gólman takovýto manévr nečekal a nestihl se vrátit do své branky.

Nešťastník si nakonec nemusel trhat vlasy, protože Stuttgart dokázal nepříznivý stav 0:1 nakonec otočit a postoupit tak do dalšího kola německého poháru. I když bylo to jen tak tak, protože prvoligový tým vyrovnal až v 86. minutě a rozhodující gól vsítil v páté minutě nastavení.

Mavropanos se sice bude snažit na tento nešťastný gól zapomenout, avšak zatím bude v německých fotbalových análech zapsán jako „vlastňák“ vstřelený z nejdelší vzdálenosti v rámci německého poháru.

Zdroj: Twitter, dfb.de