Exslávistický Kúdela hraje už druhým rokem v Indonésii. V 36 letech je stabilním členem základní jedenáctky

Přidat na Seznam.cz

Už druhý rok je Ondřej Kúdela stabilní součástí sestavy indonéského klubu Persija Jakarta. V loňském roce zde nastoupil do 31 zápasů, ve kterých vstřelil dva góly. V tomto ročníku v nastaveném trendu pokračuje a prozatím naskočil do devíti zápasů.

Ještě pár let zpět válel Ondřej Kúdela postupně za Mladou Boleslav, Slovan Liberec i Slavii Praha. Zvlášť u sešívaných byl stabilním a platným prvkem tehdejšího mužstva. Byl u důležitých zápasů Slavie v evropských pohárech. Tyhle doby jsou ale pryč a Kúdela si užívá poslední měsíce v indonéském státě.

Kúdela odvádí stabilní výkony a tamní trenér na něj velmi dá. První část sezóny se ale týmu Persija Jakarta příliš nedaří, po jedenácti odehraných kolech se nachází na třináctém místě se čtrnácti body.

V klubu Persija Jakarta se v minulém ročníku potkal také s Michalem Krmenčikem, který ale letos hraje na Kypru za fotbalové mužstvo Apollon. Zahrál si zde ale i bahrajnský útočník Yusuf, který před počátkem letošního ročníku zamířil zpět do České republiky, do týmu Mladé Boleslavy.

Zdroj: Livesport