David Kozma opět vyhrál. Tentokrát ve 4. kole

Přidat na Seznam.cz

David Kozma dál vládne velterové divizi organizace Oktagon. V parádním hlavním zápase turnaje Oktagon 29 ukončil jako teprve druhý bojovník Bojana Veličkoviče před časovým limitem.

Čtvrtá obhajoba, čtvrté vítězství. Šampion David Kozma se na turnaji Oktagon 29 postaral o další neuvěřitelný zážitek. Podobně jako s Apollem i tentokrát byl v utkání s Bojanem Veličkovičem v obrovských problémech. I v tomto případě ale odešel jako vítěz.

Úvod zápasu přinesl vyrovnaný průběh s velkým množstvím kopů z obou stran. Síla lowkicků Bojana Veličkoviče byla sice o poznání větší, Kozma ale dobře kontroval a oplácel stejnou mincí, což se brzy viditelně projevilo na soupeřových nohou. Ve druhém kole se Veličkovič odhodlal k několika pokusům o takedowny, i tady ale příliš nepochodil. David Kozma byl naopak na zemi aktivnější a v kombinaci s jeho typickým způsobem v klinčích na pletivu vysával ze srbského fightera spoustu energie.

Třetí kolo přineslo kritický moment pro úřadujícího šampiona Davida Kozmu. Po jednom z přesných a čistých highkicků byl ve velkých problémech, Veličkovič ale napodobil chybu Apolla Silvy a i on se místo dalších úderů pokusil nasadit škrcení, což ovšem Kozma s vypětím všech sil ubránil. Tento moment mu ohromně psychicky pomohl, naopak Veličkovič začal čím dál více odcházet fyzicky.

Čtvrté kolo už patřilo jednoznačně Davidu Kozmovi, který po několika tvrdých loktech a kolenech dokázal ukončit Veličkoviče před časovým limitem.

Zdroj: TopFights.cz, Fightlive.cz