Conor McGregor se chce brzy vrátit do ringu. Dohodl si ruského soupeře

Přidat na Seznam.cz

Conor McGregor se zotavuje z vážného zranění, když si v zápase s Dustinem Poirierem ošklivě zlomil nohu. Ir se ale nevzdal a poctivě trénoval, brzy by se rád vrátil zpět do oktagonu a zdá se, že již našel svého soupeře. Na sociálních sítích se dohodl s Rusem Petrem Yanem, píše server Sportskeeda.

Conor McGregor v červenci podlehl Dustinu Poirierovi v rámci jejich třetího vzájemného zápasů, důvodem bylo v podstatě nezaviněné zranění irského zápasníka.

McGregor si totiž ošklivě zlomil nohu při došlápnutí, a tak jej čekala dlouhá pauza. Očekávalo se, že do konce roku již zápasit nebude, rehabilitace ale probíhají dobře a Ir si již našel nového soupeře.

Jasně, dalším na řadě by měl být Poirier, jejichž další odveta by zajímala obrovské množství lidí, McGregor si nicméně domluvil zápas na sociálních sítích.

“Nikdo v rámci UFC mi v tomhle odvětví nesahá ani po kotníky. I Dustin mě pořádně trefil jen díky tomu, že jsem měl zrakvenou nohu. Všechny bych v rámci boxu strčil do kapsy. Yan je však v tomhle poměrně dobrý, to se musí nechat,” napsal populární MMA bojovník na sociální sítě.

Rus Petr Yan se toho chytil a odpověděl. “Conore, všichni dobře víme, jak moc rád mluvíš, ale pojďme rovnou k věci. Pokud si to chceš dát v boxu nebo máš obecně chuť na souboj, tak je mi upřímně jedno, v jaké váze to bude a nebo jaká budou pravidla. Vsadím se však, že do toho nepůjdeš.”

Na to samozřejmě přispěchal s odpovědí i Ir. “No to je k popukání. Klidně se můžeme v blízké době domluvit na sparringu a nebo něčem podobném. Klidně tě s celým týmem pohostím v Irsku při příležitosti nějaké akce v našem Crumlinském boxerském klubu. Určitě to nějak vymyslíme, chlapče. Bůh ti žehnej.”

Zdá se tedy, že bychom se jejich zápasu brzy mohli dočkat. McGregor nicméně takto škádlí na sociálních sítích poměrně pravidelně, a tak existuje i varianta, že se neutkají.

Zdroj: sportskeeda.com