Chceme hrát dobře i nadále, říká trenér Robert Reichel o Litvínovu

Přidat na Seznam.cz

Po reprezentační přestávce se v polovině listopadu znovu rozebíhá hokejová extraliga a častým tématem, o kterém se během ligové pauzy hovořilo, byly výkony a úspěšné tažení hokejistů Litvínova. Člen trenérského týmu a asistent Robert Reichel si cení dosavadní bilance mužstva, ale zůstává při zemi. Vyplynulo to i z rozhovoru pro SportDeník.cz.

Na snímku hokejový trenér Robert Reichel (polovina listopadu 2023).

Co říkáte na vítěznou sérii, jež dokonce překonala podobnou šňůru Litvínova z mistrovské sezony 2014/2015?

Byl to dobrý úsek soutěže. Je však předčasné vynášet nějaké přehnané soudy. Pro nás se nic nemění. Chceme hrát dobře i nadále.

Jak hráči nesli narůstající počet vítězných zápasů? Předtím na to nebyli zvyklí.

Je jasné, že hráči ze současného kádru tohle v Litvínově dříve nezažili. Určitě nám výsledky pomohly k úspěšnému vstupu do sezony, protože s takovou bilancí nikdo nepočítal. Ale znovu připomínám, že se musíme spíše už dívat dopředu.

Jak vidíte další pokračování extraligy ze strany Litvínova?

Máme před sebou spoustu zápasů na ledě soupeřů. Myslím, že z devíti kol hrajeme sedmkrát venku, což je klíčová fáze základní části sezony.

Na čele tabulky jsou odskočené Pardubice.

Pokud máte majitele, který do toho chce dávat peníze jako v Pardubicích, tak z toho vyznívá, že každé mužstvo je chce porazit. Nám se to v sezoně už jednou podařilo. Je to sport a hraje se na ledě.

Zdroj: autorský článek