Česká reprezentantka pomáhá hokejovému vdovci neboli láska hory bolesti přenáší

Přidat na Seznam.cz

Velkou bolest a nečekanou ztrátu prožíval vloni v březnu třinecký hokejista Petr Vrána. Jeho americká manželka Lindsey se utopila na zamrzlé nádrži Slezská Harta, když se snažila zachránit psa a probořil se pod ní led. Hasiči, policisté i vodní záchranáři ji marně hledali více než hodinu. Když ji nalezli, bohužel už jí nedokázali pomoci… Třineckému kapitánovi se naprosto zhroutil svět, přesto nakonec v sobě našel dost sil, aby pomohl severomoravskému klubu k titulu (který letos třinečtí Oceláři obhájili).

Vrána musel fungovat nejenom kvůli „pracovním povinnostem“ v hokejovém dresu, ale samozřejmě hlavně kvůli synovi Leovi. „Snažím se být pro malého oporou, ale někdy je až srdcervoucí vidět, co prožívá v jeho letech, místo toho, aby byl šťastný a objevoval svět,“ uvedl Vrána pro isport.cz

Jak se říkává, nejlepším lékem na bolest je čas. A když se k tomu přidá i zamilovanost, opět člověk, který zažil tragédii, může začít žít naplno. A i to se přihodilo šikulovi z Třince, vyšlo totiž najevo, že randí s českou oštěpařkou Nikolou Ogrodníkovou. „Uctěte minulost a společně se pohněte vpřed,“ napsala na svůj instagramový účet stříbrná medailistka z ME 2018, která dříve žila s jiným úspěšným oštěpařem Vítězslavem Veselým. „Hodili jsme se k sobě, ale on už nechtěl,“ řekla Ogrodníková vloni po rozchodu. Ukončili to spolu nejen jako partneři, ale též jako trenér a svěřenkyně.

Zdroj: isport.cz, extra.cz