Celá NHL v úžasu. Trevor Zegras předvedl parádní gól

Přidat na Seznam.cz

Hokejisté Anaheimu se v noci ze čtvrtka na pátek utkali s Montrealem, jenž se jim podařilo přestřílet 5:4 a došli si tak pro plný počet bodů. Dvakrát se v tomto duelu prosadil Trevor Zegras, zejména jeho první gól stál opravdu za to, píše server Golf Digest.

Zápas se pro svěřence Dallase Eakinse vyvíjel opravdu skvěle – už po první periodě si totiž vybudovali náskok tří branek, a to díky gólovým trefám Sama Carricka, Cama Fowlera a Troye Terryho. Další dvě branky pak Ducks přidali i v prostřední části, o obě se však postaral stále pouze dvacetiletý Zegras, který dokazuje jeho stoupající formu. Zejména níže uvedený gól na 4:1 stál opravdu za to.

V aktuálním ročníku zasáhl již do 40 zápasů, ve kterých vstřelil dvanáct gólů a navrch přidal ještě dvacet asistencí. Celkově tedy posbíral dvaatřicet kanadských bodů.

Montreal ovšem v dalším průběhu tohoto utkání začal hostujícímu celku solidně zatápět, vždyť za celý zápas vystřelil na bránu Anaheimu hned čtyřicetkrát. Díky dvěma přesným zásahům z holí Jakea Evanse a Artturiho Lehkonena Canadiens alespoň snížili stav utkání na 2:5. První jmenovaný se trefil i na začátku třetího dějství, konkrétně v čase 41:24. Šest minut před závěrečnou sirénou se ještě z nájezdu prosadil Laurent Dauphin, více toho však domácí hokejisté nezvládli.

Ducks si tak připisují třetí výhru z posledních čtyř zápasů, naopak Montreal pokračuje v jejich naprosto hrůzostrašné sérii – v posledních 20 zápasech zaznamenali hned 17 proher. Anaheim se díky tomuto vítězství posunul na šesté místo v Západní konferenci, kdežto Canadiens se s třiadvaceti body stále nacházejí na samém dně NHL.

Zdroj: golfdigest.com