Čeká nás přestupová bomba směrem z Juventusu do Slavie? Tvrdík chce angažovat Nedvěda

Přidat na Seznam.cz

Jen co Pavel Nedvěd skončil v Juventusu Turín na pozici viceprezidenta, hned se mu nabízí další funkcionářská štace. Šéf Slavie Praha Jaroslav Tvrdík ho chce přetáhnout do Edenu! „Pavla Nedvěda si nesmírně vážím a má moji hlubokou úctu a respekt. Vždy mi nezištně pomohl, když to bylo v jeho silách. Byl nesmírně úspěšný ve fotbalové i manažerské práci. Bylo by mi ctí s ním i nadále spolupracovat ve fotbale i Slavii v jakékoliv roli, kterou by si vybral,“ napsal na svém twitteru Tvrdík.

Pro sparťanské fanoušky by to byl šok, kdyby tato žijící fotbalová legenda šla pracovat pro jejich nenáviděného protivníka. Vždyť Pavel Nedvěd vstoupil do velkého fotbalu právě na Letné. Poté se přes Lazio Řím dostal až do Juventusu, kde později hráčský dres vyměnil za viceprezidentskou židli. S tím je ale teď konec, poté co celé vedení turínského klubu podalo demisi kvůli podezření z falšování účetnictví. Nedvěd se ve vysoké funkci slavného italského klubu držel dlouhých 12 let!

O konkrétní činnosti Nedvěda pro Slavii Tvrdík nemluvil, ale spekuluje se o propagaci fotbalu v Číně. Vždyť právě Číňané jsou vlastníky Slávie a Pavel Nedvěd je v této asijské velmoci velmi známý a oblíbený, poté co byl členem prezidentské delegace před sedmi lety v Pekingu. Spolu s Jaromírem Jágrem doprovázel Miloše Zemana až k samotnému čínskému prezidentovi, což mu ale mnoho lidí zazlívalo…

Zdroj: expres.cz , sport.cz