Bývalý šéf Ferrari o Michaelu Schumacherovi: „Je stále součástí mého života.“ Schumacherova manželka zavzpomínala na dojemný okamžik

Přidat na Seznam.cz

Michael Schumacher a jeho šéf byli vždy blízkými přáteli a společně dokázali vyhrát pět mistrovských titulů v F1 se stájí Ferrari. Je obecně známo, že Jean Todt je velmi blízký přítel rodiny Schumacherových, kterou pravidelně navštěvuje.

Podle svých slov je Michael součástí jeho života i po tragické nehodě na lyžích z prosince 2013 a Schumacherovo rodinu navštěvuje kdykoli je to možné. Jejich veliké přátelství potvrzuje také Michaelova manželka Corinna Schumacherová, která sama říká, že až po tragické nehodě se ukázalo, kdo je jejich opravdový přítel a kdo se jen vezl na vlně popularity.

Corinna dodnes vzpomíná na chvíli, kdy za ní Michael přišel s otázkou, co by říkala na to, že by přešel do stáje Ferrari. Deníku Sun prozradila, že byli v té době zrovna na zahradě a s úsměvem k návrhu pouze dodala, že pokud si myslí, že na to má, tak ať do toho jde.

Sama by si přála, aby mohl Michael ještě vyprávět svůj příběh ze života ve formuli 1, protože nebyla vždy u všech událostí, které se během jeho kariéry udály. S Jeanem Todtem při soukromých návštěvách mluví anglicky, ale občas sklouznou i k příjemné a odlehčené konverzaci v němčině.

Francouzská televize uvede dokument s Jeanem Todtem, který v něm vypráví svůj život po boku Michaela Schumachera ve Ferrari. Ten by měl být v dohledné době k dispozici také v anglické verzi.

Zdroj: Bild, Canal+