Byli jsme blízko odklepnutí druhého zápasu, ale pak přišlo zranění Karlose, řekl Attila Végh

Přidat na Seznam.cz

Od zápasu Karlose Vémoly s Attilou Véghem již uplynuly dva roky. Celou dobu se mluví o odvetě, ta již byla v podstatě domluvena, poté ale přišlo Vémolovo zranění a nyní je otázkou, zda k ní ještě někdy dojde. Co o odvetě řekl Végh, který již jednal s Oktagonem?

9. listopadu se konal turnaj Oktagon 15, na kterém se udál takzvaný Zápas století mezi Karlosem Vémolou a Attilou Véghem. Vítězem se po dvou minutách a sedmi sekundách stal Végh a Vémola se od té doby dožadoval odvety. Tu mu ale oblíbený Attila nechtěl dopřát, jak píše server Kaocko.

Odvetu totiž nepotřebuje a jak později řekl, vše je to na organizaci, zápas si totiž nechá pořádně zaplatit, jelikož mu pozice pokořitele Vémoly dost vyhovuje. Odveta nebyla daleko, Végh se již domluvil s promotéry, zranění Vémoly a následné komplikace ale zapříčinily to, že se v současné době neví, zda k odvetě vůbec bude moci dojít.

„Lidi čekají, kdy budu mít zápas v MMA. Budu zápasit, kdy chci, kdy to budu cítit, když si to vyhodnotím. Mám šestatřicet let, už nejsem nejmladší. Teď mám úplně jinak nastavenou hlavu, už v kariéře nechci dokázat nic velkého, třeba UFC. Já ten zápas nepotřebuji. Já potřebuju tyto podmínky, pak do toho půjdeme.

Měli jsme debaty s Pavlem (Neruda) a Ondrou (Novotný), byli jsme blízko k odklepnutí, ale přišlo Karlosovo zranění, tím pádem se vše stoplo. Otázka by nyní měla jít na něho, kdy se dá dohromady, jestli bude zápasit, pak by to bylo zase otevřené,“ řekl rozhovoru pro YouTube kanál organizace Oktagon.

Zdroj: kaocko.cz