Blonďatá hvězda Aston Villy ohromuje fanoušky nejen s míčem. V Miami zapózovala v titěrných bikinách

Přidat na Seznam.cz

Švýcarská bývalá hvězda West Hamu United, Alisha Lehmann, si vyrazila na dovolenou na Miami a své fanoušky na instagramovém účtu potěšila odvážnými snímky. Zvolený styl plavek toho odhaluje více než dost.

Alisha Lehmann je obklopena milióny fanoušky na sociálních sítích, kde pravidelně zveřejňuje snímky nejen ze svého fotbalového života. Je tak velmi oblíbená nejen pro své umění s fotbalovým míčem, ale hodnocení nemůže ujít ani její vysportovaná postava.

V jednom příspěvku z Floridy se svěřila, že si chvíle na pláži maximálně užívá a pomáhá jí to se nesoustředit na každodenní starosti. Na pláži se tak ukázala v růžových bikinách, které odhalují krásu její postavy. Na dalších snímcích se ukázala v černých plavkách nebo v bikinách s leopardím vzorem.

V anglické Premiere League působí Alisha od roku 2018, kdy přestoupila do West Hamu United. Od minulé sezóny je hráčkou Aston Villy, kde zatím zasáhla do třiceti utkání a vstřelila tři branky. Lehmannová se otevřeně hlásí ke své bisexualitě. Nedávno se rozešla se záložníkem Aston Villy Douglasem Luizem.

Zdroj: Instagram, Wikipedie, PremiereLeague