Baba Jaga Mikulášek spadl ze schodů. Má lehký otřes mozku

Přidat na Seznam.cz

Václav Mikulášek měl mít hlavní předzápas titulové bitvy mezi Davidem Kozmou a Bojanem Veličkovičem, bohužel se ale vážně zranil pádem ze schodů a s Tomášem Melišem se neutká. Co o svém pádu řekl fanouškům?

Turnaj Oktagon 29 přišel o zajímavý zápas, Václav Mikulášem se zranil, a tak nedojde k bitvě dvou bývalých kamarádů s Tomášem Melišem.

Mikulášek se totiž ošklivě zranil po pádu na schodech, ovšem kvůli tomu, jak ostře vystupoval proti přesunu turnaje do Brna, si mnozí myslí, že zranění simuluje. Co na to řekl?

“No, realita je taková, proč bych rušil zápas pár dní před ním, když mi chybělo jen posledních pár kil? Přitom jsem se trápil na kempech se zraněním,“ řekl Mikulášek na svých sociálních sítích.

Mikulášek poté dodal, že je placený od toho, aby zápasil a jeho slova o zápasu v Brně jsou shodou náhod vzhledem k tomu, co se mu poté stalo. A o co tedy přesněji šlo?

„Pes mě vzbudil někdy kolem půl 3 ráno, že chce ven. Dojdu ke schodům a pes se rozběhne a najednou skočí. Já to však mám ze schodů 3 metry, protože bydlím ve druhém patře. Moje reakce byla, že jsem skočil. Probudil jsem se až dole.

Měl jsem asi pětkrát CTE a pak taky rentgen hlavy. Zjistili mi lehký otřes mozku. U té nohy, kterou jsem měl zlomenou, se ty kůstky posunuly. Na nohu se nepostavím a hlava je, jak kdybych byl po KO, takže několik měsíců pauza,” vysvětlil situaci.

Je tak otázkou, kdy vysněný zápas mezi ním a Melišem uvidíme. Pro něj se v současné době hledá soupeř, není ale jisté, že jej na turnaji v Brně 4. prosince uvidíme.

Zdroj: MMA Shorties