Anglie porazila Izrael a postoupila do finále mistrovství Evropy hráčů do 21 let

Přidat na Seznam.cz

Anglie ve středu večer porazila v semifinále mistrovství Evropy hráčů do 21 let Izrael 3:0. Junioři se nyní utkají se Španělskem, které zvítězilo nad Ukrajinou v druhém semifinálovém utkání, uvedl webový portál Eurosport.

Anglii se zatím podařil husarský kousek, když ve finále neinkasovala ani jeden gól. Anglie porazila Portugalsko a postoupila do semifinále Eura U21, kde pak následně porazil tým Anglie i Izrael. Tým si nyní zahraje své první finále na šampionátu do 21 let, poprvé od roku 2009.

Anglie: Izrael

Morgan Gibbs-White vstřelil první gól svého týmu ve 42. minutě, když se prosadil hlavou po asistenci Colea. Gibbs-White před svým úvodním gólem na šampionátu v Gruzii navíc promarnil penaltu.

Palmer se poté stal střelcem, když umístil míč na zadní tyč, zatímco tvůrce hry z Arsenalu Emile Smith Rowe umístil míč přes šestnáctku, čímž zdvojnásobili výhodu Anglie.

Junior z Manchesteru City Palmer byl opět u třetího gólu, když si vyměnil přihrávku s náhradníkem Cameronem Archerem, který prudkým zakončením zvýšil na tři branky. Anglie se v sobotním finále se Španělskem pokusí získat titul poprvé od roku 1984.

Zdroj: theathletic.com, eurosport.com, redakce