Alina Kabajevová svlékla gymnastický dres a stala se Putinovou milenkou

Přidat na Seznam.cz


Vladimír Putin je v současné době snad nejznámější jméno na světě, i když mu většina slušného obyvatelstva nemůže na jméno přijít… Svět ho vnímá z pohledu politika, ale i šílenec, jak ho nazývá spousta státníků, má své soukromí. V roce 2014 se Putin rozvedl se svou manželkou Ljudmilou, se kterou byl ženatý třicet let. Bylo však veřejným tajemstvím, že v té době už několik let randil s bývalou moderní gymnastkou Alinou Kabajevovou, jak se uvádí na isport.cz

Putin umí dostat do vysoké politiky své oblíbence, takže nebylo divu, že se i tato bývalá úspěšná (i když i dopingem poskvrněná) moderní gymnastka v roce 2007 stala poslankyní Dumy za prokremelskou stranu Jednotné Rusko.

Avšak nejpodstatnější okolností vztahu Putina a Kabajevové je to, že měla ruskému prezidentovi porodit dvojčata a další tři děti. Putin to samozřejmě veřejně nepřizná, protože je doslova posedlý bezpečností své rodiny, což se ale dá na druhou stranu pochopit. Např. své dvě už dospělé dcery schovává pod falešnými identitami vlastně celé roky.

Ruský sport má v posledních dvaceti letech velmi špatnou pověst, co se týká dopingu. A toto prohřešení, jak už bylo naznačeno, se nevyhnulo ani Kabajevové. Musela vrátit šest medailí, ať už z olympiády či ze světových a evropských šampionátů. Kabajevová se snažila svou temnou sportovní minulost zahladit něčím šokujícím a tím bylo focení pro pro ruské vydání pánského magazínu Maxim v roce 2004.

Zdroj: isport