Nejkrásnější fotbalová rozhodčí na světě. Hráče překvapilo její chování na hřišti

Přidat na Seznam.cz

Fotbal může být krásným sportem nejen díky výjimečně krásným gólům. Zápasy v Brazílii řídí ženská rozhodčí jménem Fernanda Colombo.

Dámy s píšťalkou už dávno nepřekvapují fanoušky, ale tentokrát je to jinak. Zaprvé proto, že Fernanda je žena fenomenální krásy. Za druhé je proslulá svým mimořádným smyslem pro humor, který projevuje na hřišti a kterým se blýskla zejména v poslední době.

Fernanda Colombo si na internetu rychle získala popularitu. Ve světě, kde někteří lidé dělají na Instagramu překvapivě rychlou kariéru, se krásná rozhodčí chopila své příležitosti. Odbornice na posuzování má na internetu účet s více než milionem sledujících, ale to jí nestačilo. Její nedávné video se dostalo k mnohem širšímu publiku. To vše díky tomu, co si Colombo vymyslela na hřišti. Vypadalo to vtipně a nutno říci, že velmi překvapivě. Nejen pro fotbalisty, ale také pro fanoušky, televizní diváky a všechny ostatní, kteří viděli záběry z poslední doby. Nejkrásnější rozhodčí světa, jak ji již mnozí překřtili, dokázala, že má od svých povinností velký odstup.

Zdá se, že hráč, kterého tento obrat událostí překvapil nejvíce, už očekával, že za chvíli dostane od rozhodčí kartu. To se nestalo a závěrečná akce si zaslouží pozornost.

Zdroj: redakce