Kolem Mbappého kolují spekulace, že by mohl zamířit do Arsenalu

Přidat na Seznam.cz

Arsenal je považován za atraktivní možnost pro útočníka Paris Saint-Germain Kyliana Mbappého, který byl silně spojován s Realem Madrid v letním přestupním období, píše deník Mirror.

Kylian Mbappé je otevřený možnosti vstoupit do Arsenalu, protože by mu to umožnilo jít ve stopách svého idolu Thierryho Henryho. Francouzský útočník (25) je po vstupu do posledního roku své smlouvy v Paris Saint-Germain opět předmětem intenzivních přestupových spekulací, i když se teprve uvidí, zda skutečně opustí šampiona francouzské Ligue 1.

Henry se stal v Arsenalu nejlepším střelcem všech dob a je považován za jednoho z nejlepších hráčů vůbec.

Mbappé už skoro přestoupil do Realu Madrid v roce 2022, než se na poslední chvíli rozhodl prodloužit smlouvu ve Francii. Real Madrid je stále v jeho plánech, ale v posledních týdnech se tvrdilo, že Mbappé je otevřený i jiným oblastem zájmu.

Zpráva uvádí, že manažeři PSG stále očekávají, že Mbappé v létě přestoupí do Realu Madrid, ale také uvádí, že finanční balíček nabízený španělskými giganty je výrazně nižší, než jaký sám hráč očekával.

Mbappé také v červenci odmítl lukrativní nabídku od saudskoarabské ligy z týmu Al-Hilal poté, co byla předložena světová nabídka 300 milionů eur (cca 7,3 miliardy Kč) za jeho služby.

Zdroj: Mirror