Cristiano Ronaldo v jubilejním zápase rozhodl o vítězství. Jeho radost byla znát, předvedl novou gólovou oslavu

Přidat na Seznam.cz

Cristiano Ronaldo vstřelil svůj 874. gól v kariéře ve svém 1000. fotbalovém zápase a jeho radost byla znát. Nové vítězné gesto zdůrazňuje jeho vděčnost.

15. února 2024 nastal významný den ve slavné kariéře Cristiana Ronalda – portugalská superhvězda vstřelila svůj 874. gól v kariéře při svém 1000. zápase za saudskoarabský tým Al Nass, píše deník BNN. Při strhujícím vítězství 1:0 nad Al Feihou v asijské Lize mistrů (AFC) představil Ronaldo novou gólovou oslavu, která je důkazem jeho neustálého vývoje a neochvějné oddanosti sportu. Dosud používal jeho charakteristickou oslavu, která dostala přezdívku „SIU“. Ta se stala inspirací pro mnoho fotbalistů na světě.

V exkluzivním rozhovoru Ronaldo vysvětlil význam své nové oslavy. „Chtěl jsem vyjádřit uznání fanouškům, spoluhráčům a své rodině. Vždy byli zdrojem mé síly a motivace. Tato oslava je poctou jejich neochvějné podpoře.“

Ronaldo i nadále láme rekordy a uchvacuje diváky, jedna věc zůstává jistá: jeho nepřekonatelná vášeň a oddanost sportu a fanoušci nadále budou dychtivě očekávat, čeho dosáhne příště.

Zdroj: BNN