Ronaldo při své premiéře vstřelil dvě branky

Přidat na Seznam.cz

První start za tým An-Nasru má za sebou Cristiano Ronaldo po svém přestupu do Saudské Arábie. K exhibici si nemohl přát příjemnějšího soupeře než francouzský PSG v čele s Messim.

Utkání v Rijádu bylo zřejmě posledním vzájemným duelem dvou fotbalových hvězd, Cristiana Ronalda a Lionela Messiho. Pařížský klub za účast na exhibici inkasoval od Saudů odměnu ve výši necelých pěti miliard korun.

Argentinská hvězda si nemohla přát lepší vstup do utkání, když první branku Messi vstřelil již ve třetí minutě utkání. Jeho odvěký rival srovnal skóre v 34. minutě z penalty. Do první přestávky kapitán portugalské reprezentace stihl skórovat ještě jednou, když vyrovnával stav duelu na 2:2.

Gólová přestřelka pokračovala i ve druhém poločase. Z penalty se prosadila další hvězda pařížského mistra Mbappé. Ihned poté trenéři na obou stranách stáhli největší hvězdy svého týmu ze hřiště. Další branka již nepadla a PSG se tak radovala ze svého vítězství před 68 tisíci diváky, informuje DailyMail.

Ronaldo si svou soutěžní premiéru odbude v neděli v lize proti Ittifáku. Portugalský útočník podepsal s klubem An-Nasr smlouvu na dva roky, která mu zaručuje roční příjem v přepočtu 4,8 miliardy korun.

Zdroj: DailyMail, redakce